ПОШУК КОМПАНІЙ У LINKEDIN

Ця стаття буде взаємно корисною для професіоналів та роботодавців. LinkedIn побудований таким чином, що коли кожна зі сторін правильно взаємодіє з іншою, то вони отримують щось набагато цінніше, ніж ізольовані дії. Така собі командна гра.

про ATS роботодавців для КАНДИДАТІВ - частина 1

Про ATS (Applicant Tracking System) ви скоріше всього чули, але міфів чи суперечливої інформації настільки багато, що інколи це впливає на кандидата та на його рішення у виборі роботодавця. Не хочеться, щоб професіонали втрачали хороші вакансії тільки через незнання певних технічних особливостей системи роботодавців.

ПІДГОТОВКА до ТЕХНІЧНИХ СПІВБЕСІД

Дуже часто кандидати сумніваються, що кар’єрний консультант зможе хоча б чимось допомогти у плані технічних чи вузькопрофесійних питань на співбесідах, адже консультант не є спеціалістом, щоб оцінити правильність відповідей, наприклад, з програмування. Хоча насправді ваш консультант може допомогти обрати вам правильний фокус уваги та зорієнтувати до яких тем варто бути готовим, що у своєю чергою дає більше, ніж години тренувань “питання-відповідь“ зі спеціалістом сфери.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ЧАСУ НА РОЗВИТОК LINKEDIN

Залежно від умов на ринку праці розвиток вашого LinkedIn займатиме різний час. Але у будь-якому разі це набір послідовних важливих кроків, які варто виконувати систематично. Сподіваюся, що робота з LinkedIn для вас буде радісною та результативною.

ЯК ВИЙТИ з IT

Люди обирають не тільки професію, яка подобається, але й ту, де більше платять. Саме задля кращих умов роботи тисячі людей перейшли в IT. Тим часом у сферах та професіях, які їм по-справжньому подобаються, відбулися зміни й може статися ідеальне поєднання - мати улюблену роботу з хорошими умовами. Перевірте, можливо це так. Стаття не є вичерпним переліком кроків для переходу, але точно допоможе все організувати набагато краще.

LINKEDIN для CEO (і не тільки)

У кожній компанії є люди, який є що сказати про компанію. У першу чергу - це CEO та топменеджмент. Ця стаття буде корисною всім, хто дбає не тільки про розвиток власного професіоналізму, але і про розвиток компанії.

5 ПОРАД ЯК ЕФЕКТИВНІШЕ КОРИСТУВАТИСЯ LINKEDIN

LinkedIn може займати досить багато часу у користувача. Це хоч і професійна, але соціальна мережа і передбачається, що користувачі мають якомога більше часу приділяти системі. Як організувати свою роботу, щоб було ефективно та не витрачаючи забагато часу, поговоримо у статті.

НЕТВОРКІНГ У LINKEDIN

З технічної сторони кожний користувач LinkedIn розуміє який чином додати іншого користувача до своєї мережі. Однак ця часто робота інколи перетворюється на хаос, який забирає багато часу та не завжди дає потрібний результат.

РЕЗЮМЕ ДЛЯ ІНШОГО РИНКУ ПРАЦІ

Більшість кандидатів, які шукають роботу в інших країнах, цікавляться як же адаптувати власне резюме, щоб найменше відрізнятися від місцевих кандидатів. Розглянемо у статті, у чому насправді можлива різниця та чи потрібна адаптація тільки, коли кандидат їде в іншу країну.

ЗМІНА ПРОФЕСІЇ

З початком року велика кількість професіоналів запланують зміни. Стратегічно варто планувати не тільки сам процес змін та пошуку роботи, але й розуміти що буде потім.

Чи записувати волонтерство у резюме та профілі?

Крім роботи кандидати мають досить багато інших подій, які можуть допомагати роботодавцям визначити який ви професіонал та людина. Волонтерство не обов’язково записувати в резюме, але якщо записуєте, то варто це робити правильно, щоб не фокусувати увагу роботодавця на тому, що є додатковою інформацією.