ПРО ЛИСТИ-ВІДМОВИ

Кожен кандидат, який шукає роботу, крім запрошень на співбесіди отримує і листи-відмови. На жаль, не знаючи технічних особливостей процесу зі сторони роботодавця, багато кандидатів приймають ці листи на особистий рахунок і отримують значну порцію демотивації, яка може вплинути на весь процес пошуку роботи. У статті про залаштунки роботодавців та організацію процесу відмов.

РУТИНА ПІД ЧАС ПОШУКУ РОБОТИ

Пошук роботи може бути схожим на спортивні тренування - пропускаєш одне і результат віддаляється. У статті список простих, але ефективних кроків про організацію пошуку роботи.

Oversharing на співбесідах

Співбесіда триває приблизно 1 годину й кандидату дійсно непросто обрати що саме з усього попереднього досвіду розповісти новому роботодавцю.

Якщо рекрутер просить змінити резюме

У процесі пошуку роботи професіонал може отримати різні запити й прохання від роботодавців та рекрутерів. З усіх цих запитів вам потрібно розуміти що є раціональною вимогою, а що можна чи треба проігнорувати, щоб зберегти час, енергію чи конфіденційну інформацію.

Співбесіда без інформації про вакансію

Співбесіди, де кандидат не знає деталей вакансії, не є поширеною практикою. Для цього потрібна, або дійсно важлива стратегічна причина роботодавця, або це просто не дуже надійний роботодавець. У статті розбираємо деякі причини.

Питання робочого часу в Європі

Питання тривалості роботи українців буде цікавити роботодавців іноземних країн. Якщо з робітничими та сезонними роботами все простіше, то з офісними та корпоративними - можуть бути складнощі.

Супроводжувальний лист для кожного

Супроводжувальний лист стосується не тільки кандидатів. Це невіддільна частина рекрутингового процесу, тому особливу увагу на власні вимоги варто звернути рекрутерам та наймаючим менеджерам. Якщо супроводжувальний лист не допомагає якісно організувати процес підбору спеціалістів у вашу компанію, то може від нього варто відмовитися взагалі?

Відповідь на співбесіді про звільнення

Звільнення - це неприємний час для будь-якої людини. Стресу може додавати ще й те, що подія може мати наслідки та заважати знайти іншу роботу. Як перервати цей ланцюг та прийти на співбесіду у нову компанію з впевненістю, читайте у статті.

Зміна посад у компанії - що написати в резюме

Як рекрутер, який роками переглядає десятки, а іноді й сотні резюме щодня, я знаю, якою може бути заплутаною інформація про досвід роботи в резюме. Буває, що я кличу кандидата на HR-співбесіду тільки для того, щоб розплутати клубок з посад, дат, місць роботи. Буває, що кандидат і сам плутається у тому всьому. Тому сьогодні розглянемо найпоширеніші випадки й варіанти запису цих історій в резюме. Щоб це було зрозуміло не тільки самому кандидату, але й роботодавцям, які вперше це резюме побачать.

Дружба на роботі

Приємно працювати там, де у тебе є друзі. Та чи може приносити дружба неприємні сюрпризи для кар’єри? Зібрала та проаналізувала численні історії своїх кандидатів та разом, як покажуть ризики й застережуть від помилок.

"Red flags" при пошуку роботи й працівників

Роботодавці бажають знайти професійних співробітників у команду, які будуть працювати на благо бізнесу. Професіонали завжди бажають знайти хорошу роботу, де вони зможуть отримати гроші на життя й умови для професійного розвитку. У процесі вибору кожна сторона оцінює іншу та намагається попередити ризики. У іноземних компаніях це часто називають “red flags“. У статті розбираємося що це таке.

Чи враховується попередній досвід при переході в нову сферу?

Щодня хтось із моїх кандидатів приймає рішення про навчання на IT курсах та опанування іншої спеціалізації. Добре, що вони мають чіткий план реалізації задуманого та розуміння того, що саме потрібно розказати роботодавцю про свій попередній досвід. Ця стаття допоможе і вам, якщо ви на шляху до змін.