ІДЕЇ для LINKEDIN

ІДЕЇ для LINKEDIN

LinkedIn відрізняється від інших соціальних мереж приблизно як бутик з красивим готовим одягом відрізняється від цеху з виробництва того одягу.

У красивий магазин зазвичай приходять з метою відволіктися, відпочити, подивитися що нового є і отримати якісь умовно позитивні емоції. На виробництво ж приходять працювати. От і у Linkedin приходять працювати. Причому всі, і ті хто виробляють, і ті хто споживають. 

Люди, які прийшли у LinkedIn не працювати, а відпочити та почитати щось цікавеньке, часто розчаровуються. Багато хто починає вважати LinkedIn занадто серйозним чи складним. Багато людей ніяк не можуть налаштувати свою стрічку новин, щоб бачити щось мотивуюче, а не скарги. Багато людей не бачать користі від системи і вигоди для своєї кар’єри.

Якщо ви заходите у LinkedIn лише повірити чи не написали вам повідомлення і почитати стрічку новин, тоді пропоную виправити це сьогодні і збільшити кількість цікавої активності.

  1. Вам не обов’язково писати свої власні публікації у LinkedIn. Ваш профіль може мати досить високий рейтинг і без публікацій.

  2. Читати стрічку новин і більше не користуватися ніякими функціями системи - це приблизно як зайти у ресторан, щоб просто почитати меню.

  3. Інші соціальні мережі не такі самі й користуватися LinkedIn не варто за таким же принципом.

  4. LinkedIn на відміну від інших соціальних мереж може вас втомлювати. Приблизно як робота у виробничому цеху.

  5. Зробіть свій індивідуальний графік роботи з LinkedIn.

  6. Оберіть функції, які підходять саме для вас.

  7. Частіше користуйтеся розділом Повідомлення. Відповідайте на повідомлення людей і самі ініціюйте розмову. У LinkedIn 1 мільярд професіоналів з усього світу. Вам точно буде про що поговорити з розумними людьми. Не переривайте контакт тоді, коли справа вирішена.

  8. Переглядайте розділ Вакансії, навіть, якщо роботу не шукаєте. Вам має бути цікаво хто ще на ринку шукає професіоналів як ви. Які вимоги, які пропозиції по ЗП, які умови роботи. Це цікава активність, яка може дати більше мотивації чи ідей, ніж прочитання стрічки новин.

  9. Виділіть день, коли ви будете додавати нових людей. Для цього рекомендую мати невелику стратегію, щоб додавання не було хаотичним. Напишіть собі 2-4 назви професій чи напрямків з представниками яких вам хотілося б частіше спілкуватися.

  10. Переглядайте профілі людей. Там цікавіше, ніж інформація у стрічці новин. Навіть, якщо ви прочитали чийсь допис у стрічці, то вподобайте чи прокоментуйте його, а потім зайдіть у профіль цієї людини. Профілі інших людей - це сховище скарбів, висновків та ідей. А ще це мотивує розвивати власну кар’єру та надає приклад.

  11. Переглядайте Групи та сторінки Компаній у LinkedIn. Підписка на сторінку компанії може допомогти вчасно побачити щось потрібне для вашої кар’єри. Детальніше як це робити є ось тут: https://www.shyshenko.com/blog/linkedin-companies

  12. Натискайте не тільки Follow, але й Connect. Тоді за потреби ви зможете спілкуватися з людьми у повідомленнях.

  13. Заходьте у LinkedIn, щоб прочитати свій власний профіль і вдосконалити його. В інших соціальних мережах це не так необхідно.

  14. Переглядайте свої пріоритети та напрямки. В інших соціальних мережах варто просто почати читати та вподобати певний тип контенту і алгоритми відкоригують вашу стрічку. Можна більше бачити котиків чи дизайну інтер’єрів. А от у LinkedIn з цим варто попрацювати - https://www.shyshenko.com/blog/linkedin-content

  15. Допомагайте іншим людям. Вподобайте збір, соціальну ініціативу чи допис когось, хто шукає роботу. Не забувайте про свого роботодавця й теж поширюйте якісь важливі новини - нову вакансію у вашій команді, досягнення, запуск продукту чи вихід на новий ринок.

Бажаю вам гарної роботи з LinkedIn!

Індивідуальні кар’єрні консультації для кандидатів >>

Онлайн курси >>

HR послуги для роботодавців >>

Photo by Gabriel Varaljay on Unsplash

ЗБІР ДАНИХ для НАПИСАННЯ РЕЗЮМЕ

ЗБІР ДАНИХ для НАПИСАННЯ РЕЗЮМЕ

20 ВАЖЛИВИХ "НІ" у ПОШУКУ РОБОТИ

20 ВАЖЛИВИХ "НІ" у ПОШУКУ РОБОТИ